шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon [W95v59Win]

Конфігурації і ціни 704Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon (W95v59Win) за ціною від 179960 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W95 Argon

Модифікації Artline WorkStation W95 Argon 67
Характеристики [W95v59Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B850 / TUF GAMING B850-PLUS WIFI /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2000 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
495x230x465 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  165000 грн.    до  195000 грн.
Artline WorkStation ...
W95v76Win
від 179 960 грн.
PROARTv67Win
від 178 244 грн.
W95v67Win
від 175 514 грн.
W95v64Win
від 186 866 грн.
PROARTv73Win
від 173 756 грн.
W95v57Win
від 173 051 грн.
W95v74Win
W90v16Win
від 168 563 грн.
PROARTv65Win
від 171 554 грн.
W95v62Win
від 171 290 грн.
W95v69Win
PROARTv66Win
від 166 847 грн.
W90v04Win
W90v09Win
W95v76
від 172 304 грн.
W95v59
W90v14Win
від 161 654 грн.
W95v64
від 179 210 грн.
W95v69
HP OMEN 40L
GT21-2002ua
від 175 180 грн.
W95v67
W95v57
від 165 350 грн.
W95v74
W90v04
від 167 858 грн.
W90v09
W90v13
від 191 576 грн.
Artline Business T19...
T19v29Win
від 173 565 грн.
Artline Business T35
T35v29
від 182 820 грн.
Artline Business T35
T35v30
від 172 701 грн.
Artline Business T17
T17v31Win
від 165 084 грн.

від 179 960  до 180 999 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v59Win) W95v59Win
Artline.ua (Київ)
179 961 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v59Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v59Win) W95v59Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W95 (W95v59Win) W95v59Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v59Win) W95v59Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v59Win) W95v59Win
icom.net.ua (Київ)
179 960 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v59Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v59Win)
MTA.ua (Київ)
180 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W95 (W95v59Win) w95v59win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v59Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W95v59Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon (W95v59Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon (W95v59Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія