шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon [W95v69Win]

Конфігурації і ціни 704Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon (W95v69Win) за ціною від 186866 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W95 Argon

Модифікації Artline WorkStation W95 Argon 67
Где купить? [W95v69Win]
Характеристики [W95v69Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z790 / PRIME Z790-A WIFI /
Серія
Core i9
Тактова частота
2.4 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2000 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
495x230x465 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  175000 грн.    до  205000 грн.
Artline WorkStation ...
W95v64Win
від 186 866 грн.
W95v59Win
від 179 960 грн.
W95v76Win
PROARTv67Win
від 178 244 грн.
W90v04Win
від 175 514 грн.
W90v09Win
W95v67Win
HP OMEN 40L
GT21-2002ua
від 175 180 грн.
W95v64
від 179 210 грн.
W95v69
W90v13Win
від 198 482 грн.
W95v56
від 202 928 грн.
W95v73
W90v13
від 191 576 грн.
W90v03
від 200 462 грн.
Artline Business T35
T35v29
від 182 820 грн.
Artline Business T19...
T19v29Win
від 173 565 грн.

від 186 866  до 233 583 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v69Win) W95v69Win
Artline.ua (Київ)
186 867 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v69Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v69Win) W95v69Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W95 (W95v69Win) W95v69Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v69Win) W95v69Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v69Win) W95v69Win
icom.net.ua (Київ)
186 866 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v69Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v69Win)
MTA.ua (Київ)
187 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W95 (W95v69Win) w95v69win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W95 Windows 11 Pro (W95v69Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W95v69Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon (W95v69Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon (W95v69Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія