шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v100]

Конфігурації і ціни 1107Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v100) за ціною від 269579 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Характеристики [W96v100]
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z790
Серія
Core i7
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
96 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX A2000
Об'єм відеопам'яті
20 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  250000 грн.    до  290000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v95
від 265 129 грн.
W96v111
від 270 686 грн.
W96v107
від 266 359 грн.
W96v109
від 273 269 грн.
W96v116
від 274 868 грн.
W96v97
від 279 959 грн.
W96v102
від 280 219 грн.
W96v105
від 256 239 грн.
W96v123
від 271 655 грн.
W96v95Win
від 272 039 грн.
W96v121
від 261 755 грн.
W96v125
від 278 564 грн.
W97v47
від 273 371 грн.
W97v45
W96v100Win
від 276 529 грн.
W97v37
від 248 423 грн.
W97v39
W96v113
від 285 419 грн.
W96v118
від 285 515 грн.
W96v107Win
від 274 019 грн.
W96v105Win
від 263 149 грн.
W96v111Win
від 277 595 грн.
W96v109Win
від 280 969 грн.
W96v97Win
від 287 609 грн.
W96v116Win
від 281 774 грн.
W96v121Win
від 268 706 грн.
W97v37Win
від 256 079 грн.
W97v39Win
W96v123Win
від 279 311 грн.
W97v45Win
від 273 372 грн.

від 269 579  до 271 299 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v100) W96v100
Artline.ua (Київ)
269 676 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v100)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v100) W96v100
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v100) W96v100
icom.net.ua (Київ)
269 579 грн.
← купити
Десктоп ARTLINE WorkStation W96 (W96v100)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v100) W96v100
Comtrading.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v100)
MTA.ua (Київ)
271 299 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v100) w96v100
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v100, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v100). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v100) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія