шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v104]

Конфігурації і ціни 1107Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v104) за ціною від 208769 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Характеристики [W96v104]
Тип
настільний
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX A4000
Об'єм відеопам'яті
20 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  190000 грн.    до  225000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v133
від 208 868 грн.
W96v94
від 217 649 грн.
W96v106
від 218 669 грн.
W96v99
від 221 879 грн.
W96v120
від 224 708 грн.
W96v71
від 207 371 грн.
W97v38
від 200 948 грн.
W97v36
від 200 726 грн.
W96v104Win
від 215 669 грн.
W96v175
від 218 504 грн.
W97v42
від 194 039 грн.
W97v40
від 187 130 грн.
W96v61
від 216 302 грн.
W96v73
від 217 535 грн.
W96v66
від 220 748 грн.
W96v133Win
від 215 774 грн.
W96v75
від 224 444 грн.
W96v94Win
від 224 609 грн.
W97v42Win
від 201 695 грн.
W97v36Win
від 208 382 грн.
W97v38Win
від 208 646 грн.
W96v98Win
від 195 439 грн.
W97v40Win
від 194 786 грн.
W96v71Win
від 214 322 грн.
W96v173Win
від 189 860 грн.
W96v62Win
від 191 312 грн.
W96v67Win
W96v164Win
від 185 372 грн.

від 208 769  до 210 099 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v104) W96v104
Artline.ua (Київ)
208 869 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v104)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v104) W96v104
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v104) W96v104
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v104) W96v104
icom.net.ua (Київ)
208 769 грн.
← купити
Десктоп ARTLINE WorkStation W96 (W96v104)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v104)
MTA.ua (Київ)
210 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v104) w96v104
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v104, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v104). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v104) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія