шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v105]

Конфігурації і ціни 1107Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v105) за ціною від 256239 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Характеристики [W96v105]
Тип
настільний
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
96 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX A4000
Об'єм відеопам'яті
20 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  235000 грн.    до  275000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v121
від 261 755 грн.
W96v95
від 265 129 грн.
W96v107
від 266 359 грн.
W96v100
від 269 579 грн.
W96v109
від 273 269 грн.
W97v37
від 248 423 грн.
W97v39
W96v105Win
від 263 149 грн.
W97v43
від 241 514 грн.
W96v111
від 270 686 грн.
W96v115
W96v123
від 271 655 грн.
W97v41
від 234 827 грн.
W96v121Win
від 268 706 грн.
W96v95Win
від 272 039 грн.
W96v107Win
від 274 019 грн.
W97v37Win
від 256 079 грн.
W97v39Win
W96v115Win
W97v41Win
від 242 483 грн.
W96v101Win
від 240 179 грн.
W96v68Win
від 239 051 грн.
W96v63Win
від 238 787 грн.
W97v43Win
від 231 473 грн.
W96v110Win
від 241 250 грн.
W96v96Win
W96v75Win
від 232 100 грн.
W96v99Win
від 228 789 грн.
W97v44Win
від 232 364 грн.
W97v46Win

від 256 239  до 257 799 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v105) W96v105
Artline.ua (Київ)
256 344 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v105)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v105) W96v105
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v105) W96v105
icom.net.ua (Київ)
256 239 грн.
← купити
Десктоп ARTLINE WorkStation W96 (W96v105)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v105) W96v105
Comtrading.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v105)
MTA.ua (Київ)
257 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v105) w96v105
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v105, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v105). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v105) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія