шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v108]

Конфігурації і ціни 1107Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v108) за ціною від 225569 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Характеристики [W96v108]
Тип
настільний
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX A4000
Об'єм відеопам'яті
20 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  210000 грн.    до  240000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v99
від 221 879 грн.
W96v106
від 218 669 грн.
W96v101
від 232 529 грн.
W96v96
W96v94
від 217 649 грн.
W96v120
від 224 708 грн.
W96v75
від 224 444 грн.
W97v44
W97v46
W96v175
від 218 504 грн.
W96v108Win
від 233 229 грн.
W96v110
від 234 344 грн.
W96v106Win
від 226 319 грн.
W96v94Win
від 224 609 грн.
W96v66
від 220 748 грн.
W96v63
від 231 131 грн.
W96v68
від 231 350 грн.
W96v73
від 217 535 грн.
W96v61
від 216 302 грн.
W96v99Win
від 228 789 грн.
W96v104Win
від 215 669 грн.
W96v133Win
від 215 774 грн.
W96v120Win
від 231 614 грн.
W96v175Win
від 225 455 грн.
W96v75Win
від 232 100 грн.
W97v46Win
від 232 364 грн.
W97v38Win
від 208 646 грн.
W97v44Win
W97v36Win
від 208 382 грн.
W96v61Win
від 223 211 грн.

від 225 569  до 226 999 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v108) W96v108
Artline.ua (Київ)
225 675 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v108) W96v108
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v108) W96v108
icom.net.ua (Київ)
225 569 грн.
← купити
Десктоп ARTLINE WorkStation W96 (W96v108)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v108) W96v108
Comtrading.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v108)
MTA.ua (Київ)
226 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v108) w96v108
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v108)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v108, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v108). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v108) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія