шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v113]

Конфігурації і ціни 1106Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v113) за ціною від 285419 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Характеристики [W96v113]
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z890
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX A4500
Об'єм відеопам'яті
24 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 (1 x v.1.4 /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  265000 грн.    до  305000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v118
від 285 515 грн.
W96v125
від 278 564 грн.
W96v116
від 274 868 грн.
W96v123
від 271 655 грн.
W96v111
від 270 686 грн.
W96v102
від 280 219 грн.
W97v45
від 273 371 грн.
W96v97
від 279 959 грн.
W97v47
W96v113Win
від 293 171 грн.
W96v118Win
W96v123Win
від 279 311 грн.
W96v116Win
від 281 774 грн.
W96v111Win
від 277 595 грн.
W96v125Win
від 286 262 грн.
W96v109
від 273 269 грн.
W96v100
від 269 579 грн.
W96v121Win
від 268 706 грн.
W96v107
від 266 359 грн.
W96v95
від 265 129 грн.
W97v45Win
від 273 372 грн.
W96v97Win
від 287 609 грн.
W97v47Win
від 281 072 грн.
W96v102Win
від 287 879 грн.
W96v100Win
від 276 529 грн.
W96v109Win
від 280 969 грн.
W96v107Win
від 274 019 грн.
W96v95Win
від 272 039 грн.

від 285 419  до 287 199 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v113) W96v113
Artline.ua (Київ)
285 516 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v113) W96v113
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W96 (W96v113) W96v113
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v113) W96v113
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v113) W96v113
icom.net.ua (Київ)
285 419 грн.
← купити
Десктоп ARTLINE WorkStation W96 (W96v113)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v113)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v113)
MTA.ua (Київ)
287 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v113) w96v113
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v113)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v113, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v113). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v113) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія