шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v62Win]

Конфігурації і ціни 1107Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v62Win) за ціною від 191312 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Где купить? [W96v62Win]
Характеристики [W96v62Win]
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z890
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX A2000
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 (1 x v.1.4 /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  180000 грн.    до  210000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v67Win
від 191 312 грн.
W96v173Win
від 189 860 грн.
W97v40Win
від 194 786 грн.
W96v164Win
від 185 372 грн.
W96v171Win
від 182 906 грн.
W96v158Win
від 180 926 грн.
W97v42Win
від 201 695 грн.
W96v65Win
від 179 960 грн.
W96v72Win
від 177 494 грн.
W96v98Win
від 195 439 грн.
W96v74Win
від 184 403 грн.
W96v93Win
від 188 259 грн.
W97v36
від 200 726 грн.
W97v38
від 200 948 грн.
W96v62
від 183 656 грн.
W96v67
W97v42
від 194 039 грн.
W97v40
від 187 130 грн.
W96v104
від 208 769 грн.
W96v173
від 182 159 грн.
W96v98
від 188 529 грн.
W96v71
від 207 371 грн.
W96v133
від 208 868 грн.
W96v93
від 181 349 грн.

від 191 312  до 239 141 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v62Win) W96v62Win
Artline.ua (Київ)
191 313 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v62Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v62Win) W96v62Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W96 (W96v62Win) W96v62Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v62Win) W96v62Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v62Win) W96v62Win
icom.net.ua (Київ)
191 312 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v62Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v62Win)
MTA.ua (Київ)
192 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v62Win) w96v62win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v62Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v62Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v62Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v62Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія