шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v64]

Конфігурації і ціни 1106Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v64) за ціною від 139655 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Характеристики [W96v64]
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z790
Серія
Core i7
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX A2000
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  130000 грн.    до  150000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v157
від 137 939 грн.
W96v163
від 145 112 грн.
W96v59
від 132 482 грн.
W96v64Win
від 146 564 грн.
W96v59Win
від 134 248 грн.
W96v157Win
від 144 848 грн.
W96v168Win
від 134 948 грн.
W96v69Win
від 129 755 грн.

від 139 655  до 140 499 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v64) W96v64
Artline.ua (Київ)
139 656 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v64)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v64) W96v64
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W96 (W96v64) W96v64
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v64)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v64) W96v64
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v64) W96v64
icom.net.ua (Київ)
139 655 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v64)
MTA.ua (Київ)
140 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v64) w96v64
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v64)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v64, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v64). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v64) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія