шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v64Win]

Конфігурації і ціни 1105Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v64Win) за ціною від 146564 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Где купить? [W96v64Win]
Характеристики [W96v64Win]
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z790
Серія
Core i7
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX A2000
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  140000 грн.    до  160000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v157Win
від 144 848 грн.
W96v163Win
від 152 018 грн.
W96v59Win
від 134 248 грн.
W96v163
від 145 112 грн.

від 146 564  до 183 206 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v64Win) W96v64Win
Artline.ua (Київ)
146 565 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v64Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v64Win) W96v64Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W96 (W96v64Win) W96v64Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v64Win) W96v64Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v64Win) W96v64Win
icom.net.ua (Київ)
146 564 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v64Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v64Win)
MTA.ua (Київ)
147 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v64Win) w96v64win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v64Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v64Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v64Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v64Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія