шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v65]

Конфігурації і ціни 1107Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v65) за ціною від 173051 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Характеристики [W96v65]
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z790
Серія
Core i7
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX A2000
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  160000 грн.    до  185000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v158
від 174 020 грн.
W96v60
від 162 472 грн.
W96v164
від 178 463 грн.
W96v171
від 175 250 грн.
W96v72
від 169 838 грн.
W96v169
від 165 131 грн.
W96v93
від 181 349 грн.
W96v173
від 182 159 грн.
W96v62
від 183 656 грн.
W96v67
W96v70
від 159 938 грн.
W96v103
від 171 679 грн.
W96v74
від 176 747 грн.
W96v60Win
від 175 736 грн.
W96v65Win
від 179 960 грн.
W96v169Win
від 172 040 грн.
W96v70Win
від 166 847 грн.
W96v72Win
від 177 494 грн.
W96v103Win
від 178 629 грн.

від 173 051  до 174 099 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v65) W96v65
Artline.ua (Київ)
173 052 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v65)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v65) W96v65
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W96 (W96v65) W96v65
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v65)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v65) W96v65
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v65) W96v65
icom.net.ua (Київ)
173 051 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v65)
MTA.ua (Київ)
174 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v65) w96v65
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v65)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v65, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v65). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v65) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія