шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v68Win]

Конфігурації і ціни 1106Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v68Win) за ціною від 239051 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Где купить? [W96v68Win]
Характеристики [W96v68Win]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z790
Серія
Core i9
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
96 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX A2000
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  225000 грн.    до  260000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v63Win
від 238 787 грн.
W97v43Win
від 231 473 грн.
W96v101Win
від 240 179 грн.
W97v41Win
від 242 483 грн.
W96v96Win
W97v44Win
від 232 364 грн.
W97v46Win
W96v75Win
від 232 100 грн.
W96v66Win
від 227 654 грн.
W96v73Win
від 225 191 грн.
W96v61Win
від 223 211 грн.
W96v110Win
від 241 250 грн.
W96v115Win
від 248 423 грн.
W96v99Win
від 228 789 грн.
W97v37
W97v39
W96v108Win
від 233 229 грн.
W96v175Win
від 225 455 грн.
W96v120Win
від 231 614 грн.
W96v68
від 231 350 грн.
W96v63
від 231 131 грн.
W96v106Win
від 226 319 грн.
W97v43
від 241 514 грн.
W97v41
від 234 827 грн.
W96v96
від 232 529 грн.
W96v101
W96v105
від 256 239 грн.
W97v44
від 224 708 грн.
W97v46
W96v115

від 239 051  до 298 815 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v68Win) W96v68Win
Artline.ua (Київ)
239 052 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v68Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro Black (W96v68Win) W96v68Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W96 (W96v68Win) W96v68Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v68Win) W96v68Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v68Win) W96v68Win
icom.net.ua (Київ)
239 051 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v68Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v68Win)
MTA.ua (Київ)
240 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v68Win) w96v68win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v68Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v68Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v68Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v68Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія