шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v75]

Конфігурації і ціни 1107Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v75) за ціною від 224444 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Характеристики [W96v75]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм ОЗП
96 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX A2000
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  205000 грн.    до  240000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v108
від 225 569 грн.
W96v66
від 220 748 грн.
W96v63
від 231 131 грн.
W96v68
від 231 350 грн.
W96v73
від 217 535 грн.
W96v61
від 216 302 грн.
W96v71
від 207 371 грн.
W96v120
від 224 708 грн.
W96v99
від 221 879 грн.
W97v44
W97v46
W96v106
від 218 669 грн.
W96v175
від 218 504 грн.
W96v94
від 217 649 грн.
W96v101
від 232 529 грн.
W96v96
W96v110
від 234 344 грн.
W96v75Win
від 232 100 грн.
W96v133
від 208 868 грн.
W96v104
від 208 769 грн.
W97v38
від 200 948 грн.
W97v36
від 200 726 грн.
W96v61Win
від 223 211 грн.
W96v71Win
від 214 322 грн.
W96v73Win
від 225 191 грн.
W96v66Win
від 227 654 грн.
W96v108Win
від 233 229 грн.
W97v42Win
від 201 695 грн.
W96v94Win
від 224 609 грн.
W96v133Win
від 215 774 грн.

від 224 444  до 225 799 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v75) W96v75
Artline.ua (Київ)
224 445 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v75)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 Black (W96v75) W96v75
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W96 (W96v75) W96v75
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v75) W96v75
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v75) W96v75
icom.net.ua (Київ)
224 444 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v75)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v75)
MTA.ua (Київ)
225 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v75) w96v75
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v75)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v75, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v75). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v75) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія