шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v96Win]

Конфігурації і ціни 1106Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v96Win) за ціною від 240179 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Характеристики [W96v96Win]
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z890
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
Quadro RTX A4000
Об'єм відеопам'яті
20 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 (1 x v.1.4 /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  220000 грн.    до  255000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v101Win
від 240 179 грн.
W97v44Win
від 232 364 грн.
W97v46Win
W96v99Win
від 228 789 грн.
W96v108Win
від 233 229 грн.
W96v106Win
від 226 319 грн.
W96v94Win
від 224 609 грн.
W96v110Win
від 241 250 грн.
W96v63Win
від 238 787 грн.
W96v68Win
від 239 051 грн.
W96v96
від 232 529 грн.
W96v101
W96v175Win
від 225 455 грн.
W96v115Win
від 248 423 грн.
W96v120Win
від 231 614 грн.
W96v133Win
від 215 774 грн.
W96v75Win
від 232 100 грн.
W97v43Win
від 231 473 грн.
W96v66Win
від 227 654 грн.
W97v41Win
від 242 483 грн.
W96v73Win
від 225 191 грн.
W97v44
від 224 708 грн.
W97v46
W96v61Win
від 223 211 грн.
W96v108
від 225 569 грн.
W96v99
від 221 879 грн.
W96v115
від 241 514 грн.
W96v110
від 234 344 грн.
W96v68
від 231 350 грн.
W96v63
від 231 131 грн.

від 240 179  до 241 699 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v96Win) W96v96Win
Artline.ua (Київ)
240 285 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v96Win) W96v96Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v96Win) W96v96Win
icom.net.ua (Київ)
240 179 грн.
← купити
Десктоп ARTLINE WorkStation W96 (W96v96Win)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v96Win) W96v96Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v96Win)
MTA.ua (Київ)
241 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v96Win) w96v96win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v96Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v96Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v96Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія