шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v98]

Конфігурації і ціни 1107Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v98) за ціною від 188529 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Характеристики [W96v98]
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z790
Серія
Core i7
Тактова частота
3.4 ГГц
Модель відеокарти
Quadro RTX A2000
Об'єм відеопам'яті
20 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  175000 грн.    до  200000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v93
від 181 349 грн.
W96v93Win
від 188 259 грн.
W96v164
від 178 463 грн.
W97v40
від 187 130 грн.
W96v62
від 183 656 грн.
W96v67
W96v173
від 182 159 грн.
W97v42
від 194 039 грн.
W96v74
від 176 747 грн.
W96v171
від 175 250 грн.
W96v158Win
від 180 926 грн.
W96v164Win
від 185 372 грн.
W96v65Win
від 179 960 грн.
W96v103Win
від 178 629 грн.
W96v60Win
від 175 736 грн.
W96v74Win
від 184 403 грн.
W96v171Win
від 182 906 грн.
W96v62Win
від 191 312 грн.
W96v67Win
W96v173Win
від 189 860 грн.
W96v72Win
від 177 494 грн.
W97v40Win
від 194 786 грн.

від 188 529  до 189 699 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v98) W96v98
Artline.ua (Київ)
188 628 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v98)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v98) W96v98
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE WorkStation W96 (W96v98)
Justbuy.com.ua (Київ)
188 529 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v98) W96v98
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v98) W96v98
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v98)
MTA.ua (Київ)
189 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v98) w96v98
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W96 (W96v98)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v98, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v98). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v98) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія