шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 [W96v98Win]

Конфігурації і ціни 1107Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v98Win) за ціною від 195439 грн.
Фото 21

Серия Artline WorkStation W96

Модифікації Artline WorkStation W96 118
Характеристики [W96v98Win]
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z790
Серія
Core i7
Тактова частота
3.4 ГГц
Модель відеокарти
Quadro RTX A2000
Об'єм відеопам'яті
20 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  185000 грн.    до  215000 грн.
Artline WorkStation ...
W96v93Win
від 188 259 грн.
W96v164Win
від 185 372 грн.
W96v98
від 188 529 грн.
W96v158Win
від 180 926 грн.
W97v40Win
від 194 786 грн.
W96v173Win
від 189 860 грн.
W96v62Win
від 191 312 грн.
W96v67Win
W97v42Win
від 201 695 грн.
W96v171Win
від 182 906 грн.
W96v74Win
від 184 403 грн.
W97v36Win
від 208 382 грн.
W97v38Win
від 208 646 грн.
W96v104
від 208 769 грн.
W96v133
від 208 868 грн.
W97v42
від 194 039 грн.
W97v36
від 200 726 грн.
W97v38
від 200 948 грн.
W96v71
від 207 371 грн.
W97v40
від 187 130 грн.

від 195 439  до 244 421 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v98Win) W96v98Win
Artline.ua (Київ)
195 537 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v98Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v98Win) W96v98Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v98Win) W96v98Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v98Win) W96v98Win
icom.net.ua (Київ)
195 439 грн.
← купити
Десктоп ARTLINE WorkStation W96 (W96v98Win)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v98Win)
MTA.ua (Київ)
196 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W96 (W96v98Win) w96v98win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v98Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W96 Windows 11 Pro (W96v98Win) (1829189)
Rozetka.ua (Київ)
244 421 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W96v98Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v98Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 (W96v98Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія