шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon [W97v36Win]

Конфігурації і ціни 337Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v36Win) за ціною від 208382 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W97 Argon

Модифікації Artline WorkStation W97 Argon 32
Где купить? [W97v36Win]
Характеристики [W97v36Win]
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z890
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  195000 грн.    до  230000 грн.
Artline WorkStation ...
W97v38Win
від 208 646 грн.
W96v62Win
від 191 312 грн.
W96v67Win
W96v104Win
від 215 669 грн.
W97v42Win
від 201 695 грн.
W96v94Win
від 224 609 грн.
W96v106Win
від 226 319 грн.
W97v40Win
від 194 786 грн.
W96v173Win
від 189 860 грн.
W96v71Win
від 214 322 грн.
W97v38
від 200 948 грн.
W97v36
від 200 726 грн.
W96v133Win
від 215 774 грн.
W96v98Win
від 195 439 грн.
W96v61Win
від 223 211 грн.
W97v44
від 224 708 грн.
W97v46
W96v104
від 208 769 грн.
W96v94
від 217 649 грн.
W96v106
від 218 669 грн.
W96v99
від 221 879 грн.
W96v108
від 225 569 грн.
W97v42
від 194 039 грн.
W96v61
від 216 302 грн.
W96v133
від 208 868 грн.
W96v73
від 217 535 грн.
W96v175
від 218 504 грн.
W96v71
від 207 371 грн.
W96v66
від 220 748 грн.
W96v75
від 224 444 грн.

від 208 382  до 260 478 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v36Win) W97v36Win
Artline.ua (Київ)
208 383 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v36Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v36Win) W97v36Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W97 (W97v36Win) W97v36Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v36Win) W97v36Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v36Win) W97v36Win
icom.net.ua (Київ)
208 382 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v36Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v36Win)
MTA.ua (Київ)
209 599 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W97 (W97v36Win) w97v36win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v36Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v36Win) (1828781)
Rozetka.ua (Київ)
260 478 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W97v36Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v36Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v36Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія