шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon [W97v37]

Конфігурації і ціни 337Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v37) за ціною від 248423 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W97 Argon

Модифікації Artline WorkStation W97 Argon 32
Где купить? [W97v37]
Характеристики [W97v37]
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z890
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
96 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  235000 грн.    до  270000 грн.
Artline WorkStation ...
W97v39
від 248 423 грн.
W96v105
від 256 239 грн.
W97v43
від 241 514 грн.
W96v95
від 265 129 грн.
W96v107
від 266 359 грн.
W97v41
від 234 827 грн.
W96v100
від 269 579 грн.
W96v121
від 261 755 грн.
W97v37Win
від 256 079 грн.
W97v39Win
W96v68Win
від 239 051 грн.
W96v63Win
від 238 787 грн.
W96v115
W97v41Win
від 242 483 грн.
W96v101Win
від 240 179 грн.
W96v105Win
від 263 149 грн.
W97v43Win
від 231 473 грн.
W96v96Win
W97v44Win
від 232 364 грн.
W97v46Win
W96v75Win
від 232 100 грн.
W96v115Win
W96v110Win
від 241 250 грн.
W96v121Win
від 268 706 грн.
W96v99Win
від 228 789 грн.

від 248 423  до 310 530 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v37) W97v37
Artline.ua (Київ)
248 424 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v37)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v37) W97v37
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W97 (W97v37) W97v37
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v37) W97v37
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v37) W97v37
icom.net.ua (Київ)
248 423 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v37)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v37)
MTA.ua (Київ)
249 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W97 (W97v37) w97v37
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v37)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W97v37, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v37). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v37) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія