шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon [W97v37Win]

Конфігурації і ціни 337Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v37Win) за ціною від 256079 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W97 Argon

Модифікації Artline WorkStation W97 Argon 32
Где купить? [W97v37Win]
Характеристики [W97v37Win]
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z890
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
96 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  240000 грн.    до  280000 грн.
Artline WorkStation ...
W97v39Win
від 256 079 грн.
W96v68Win
від 239 051 грн.
W96v63Win
від 238 787 грн.
W96v105Win
від 263 149 грн.
W96v95Win
від 272 039 грн.
W96v107Win
від 274 019 грн.
W97v41Win
від 242 483 грн.
W96v101Win
від 240 179 грн.
W97v43Win
від 231 473 грн.
W96v96Win
W96v121Win
від 268 706 грн.
W97v37
від 248 423 грн.
W97v39
W96v115Win
W96v111Win
від 277 595 грн.
W97v47
від 273 371 грн.
W96v110Win
від 241 250 грн.
W96v95
від 265 129 грн.
W96v107
від 266 359 грн.
W96v105
від 256 239 грн.
W96v100
від 269 579 грн.
W96v109
від 273 269 грн.
W97v43
від 241 514 грн.
W97v41
від 234 827 грн.
W96v121
від 261 755 грн.
W96v111
від 270 686 грн.
W96v123
від 271 655 грн.
W96v116
від 274 868 грн.
W96v125
від 278 564 грн.
W96v115

від 256 079  до 320 100 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v37Win) W97v37Win
Artline.ua (Київ)
256 080 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v37Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v37Win) W97v37Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W97 (W97v37Win) W97v37Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v37Win) W97v37Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v37Win) W97v37Win
icom.net.ua (Київ)
256 079 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v37Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v37Win)
MTA.ua (Київ)
257 599 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W97 (W97v37Win) w97v37win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W97 Windows 11 Pro (W97v37Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W97v37Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v37Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v37Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія