шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon [W97v41]

Конфігурації і ціни 337Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v41) за ціною від 234827 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W97 Argon

Модифікації Artline WorkStation W97 Argon 32
Где купить? [W97v41]
Характеристики [W97v41]
Тип
настільний
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
96 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  220000 грн.    до  255000 грн.
Artline WorkStation ...
W97v43
від 241 514 грн.
W96v68
від 231 350 грн.
W96v63
від 231 131 грн.
W97v37
від 248 423 грн.
W97v39
W96v75
від 224 444 грн.
W96v66
від 220 748 грн.
W96v115
W96v110
від 234 344 грн.
W96v96
від 232 529 грн.
W96v101
W97v41Win
від 242 483 грн.
W96v73Win
від 225 191 грн.
W97v44
від 224 708 грн.
W97v46
W96v108
від 225 569 грн.
W96v120
W96v99
від 221 879 грн.
W96v75Win
від 232 100 грн.
W97v43Win
від 231 473 грн.
W96v63Win
від 238 787 грн.
W96v68Win
від 239 051 грн.
W96v66Win
від 227 654 грн.
W96v61Win
від 223 211 грн.
W96v106Win
від 226 319 грн.
W96v96Win
від 240 179 грн.
W96v110Win
від 241 250 грн.
W97v44Win
від 232 364 грн.
W97v46Win
W96v99Win
від 228 789 грн.

від 234 827  до 293 535 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v41) W97v41
Artline.ua (Київ)
234 828 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v41)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v41) W97v41
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W97 (W97v41) W97v41
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v41) W97v41
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v41) W97v41
icom.net.ua (Київ)
234 827 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v41)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v41)
MTA.ua (Київ)
236 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W97 (W97v41) w97v41
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v41)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W97v41, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v41). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v41) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія