шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon [W97v46]

Конфігурації і ціни 337Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v46) за ціною від 224708 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W97 Argon

Модифікації Artline WorkStation W97 Argon 32
Где купить? [W97v46]
Характеристики [W97v46]
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z790
Серія
Core i9
Тактова частота
3.2 ГГц
Об'єм ОЗП
64 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5080
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2048 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
1600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475x230x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  210000 грн.    до  245000 грн.
Artline WorkStation ...
W97v44
від 224 708 грн.
W96v101
від 232 529 грн.
W96v96
W96v63
від 231 131 грн.
W96v68
від 231 350 грн.
W96v108
від 225 569 грн.
W96v99
від 221 879 грн.
W96v106
від 218 669 грн.
W96v94
від 217 649 грн.
W96v110
від 234 344 грн.
W96v120
W96v75
від 224 444 грн.
W97v46Win
від 232 364 грн.
W97v44Win
W96v66
від 220 748 грн.
W97v41
від 234 827 грн.
W96v96Win
від 240 179 грн.
W96v175
від 218 504 грн.
W96v115
від 241 514 грн.
W96v73
від 217 535 грн.
W96v61
від 216 302 грн.
W97v38Win
від 208 646 грн.
W97v36Win
від 208 382 грн.
W96v106Win
від 226 319 грн.
W96v108Win
від 233 229 грн.
W96v94Win
від 224 609 грн.
W96v99Win
від 228 789 грн.
W96v104Win
від 215 669 грн.
W96v63Win
від 238 787 грн.
W96v68Win
від 239 051 грн.

від 224 708  до 280 886 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v46) W97v46
Artline.ua (Київ)
224 709 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v46)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v46) W97v46
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W97 (W97v46) W97v46
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v46) W97v46
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v46) W97v46
icom.net.ua (Київ)
224 708 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v46)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v46)
MTA.ua (Київ)
225 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W97 (W97v46) w97v46
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v46)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W97v46, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v46). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v46) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія