шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X33 [X33v21Win]

Конфігурації і ціни 131Відгуки  Обговорення4Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X33 (X33v21Win) за ціною від 46946 грн.
Відео 20Фото 24

Серия Artline Gaming X33

Модифікації Artline Gaming X33 6
Где купить? [X33v21Win]
Характеристики [X33v21Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4 / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
430x190x380 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  44000 грн.    до  50000 грн.
Artline Gaming X45
X45v32Win
від 47 474 грн.
Artline Gaming X46 Q...
X46v36Win
від 47 210 грн.
Artline Gaming X43
X43v31Win
від 47 206 грн.
X46v39Win
від 47 696 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-10861
від 42 324 грн.
Artline Gaming X46 R...
X46WHITEv38W in
від 46 463 грн.
X46WHITEv39W in
від 48 443 грн.
Artline Gaming X61
X61v19Win
від 46 728 грн.
2E Decimal i4
2E-11081
від 47 549 грн.
Artline Gaming X64
X64v12Win
від 48 703 грн.
2E Decimal i4
2E-11065
від 45 079 грн.
Artline Gaming X33
X33v22Win
від 44 762 грн.
X46v38Win
від 45 716 грн.
Artline Gaming X45
X45v33Win
від 45 230 грн.
X46v37Win
Artline Gaming X43 W...
X43WHITEv41W in
від 44 966 грн.
Artline Gaming X35
X35v49Win
від 49 936 грн.
Artline Gaming X43
X43v41Win
від 44 264 грн.
2E-10985
від 49 969 грн.
X43WHITEv42W in
від 44 000 грн.
Artline Gaming X43
X43v39Win
Artline Home H55
H55v18Win
від 45 836 грн.
X43WHITEv39W in
від 47 960 грн.
Artline Home H55
H55v15Win
від 47 956 грн.
X43WHITEv40W in
від 45 980 грн.
Artline Home H55
H55v16Win
від 47 475 грн.
Artline Home H55
H55v13Win
від 48 926 грн.
X43WHITEv73W in
Artline Gaming X43
X43v40Win
Artline Gaming X33
X33v23Win
від 49 190 грн.

від 46 946  до 48 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v21Win) X33v21Win
Artline.ua (Київ)
46 947 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv21Win)
АЛЛО (Київ)
47 961 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv21Win) X33WHITEv21Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 (X33v21Win) X33v21Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v21Win) X33v21Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv21Win) X33Whitev21Win
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v21Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v21Win)
MTA.ua (Київ)
47 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X33 (X33v21Win) x33v21win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v21Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv21Win) X33WHITEv21Win
Artline.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v21Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X33 Windows 11 Home (X33v21Win) X33v21Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
��омп'ютер ARTLINE Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv21Win) X33WHITEv21Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v21Win) X33v21Win
icom.net.ua (Київ)
46 946 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv21Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv21Win)
MTA.ua (Київ)
48 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X33WHITE (X33WHITEv21Win) x33whitev21win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv21Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X33v21Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X33 (X33v21Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X33 (X33v21Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія