шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X33 [X33v23Win]

Конфігурації і ціни 131Відгуки  Обговорення4Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X33 (X33v23Win) за ціною від 49190 грн.
Відео 20Фото 24

Серия Artline Gaming X33

Модифікації Artline Gaming X33 6
Где купить? [X33v23Win]
Характеристики [X33v23Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4 / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
430x190x380 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  46000 грн.    до  52500 грн.
Artline Gaming X43 W...
X43WHITEv39W in
від 47 960 грн.
Artline Gaming X36
X36v18Win
від 52 139 грн.
Artline Gaming X43
X43v39Win
від 47 474 грн.
Artline Gaming X36
X36v22Win
від 50 120 грн.
X43WHITEv40W in
від 45 980 грн.
Artline Gaming X35
X35v49Win
від 49 936 грн.
Artline Gaming X35
X35v44Win
від 48 314 грн.
2E Decimal i4
2E-11081
від 48 629 грн.
Artline Gaming X36
X36v24Win
від 50 419 грн.
Artline Gaming X35
X35v42Win
від 50 683 грн.
Artline Gaming X35
X35v47Win
Artline Gaming X64
X64v11Win
від 50 687 грн.
Artline Gaming X64
X64v12Win
від 48 703 грн.
Artline Gaming X61
X61v18Win
від 50 424 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv29Win
від 50 907 грн.
Artline Gaming X61
X61v19Win
від 46 728 грн.
Artline Gaming X46 R...
X46WHITEv39W in
від 48 443 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv32Win
від 51 166 грн.
Artline Gaming X36
X36v23Win
від 51 434 грн.
Artline Gaming X35
X35v41Win
від 51 656 грн.
Artline Gaming X35
X35v46Win
Artline Gaming X46 Q...
X46v39Win
від 47 696 грн.
Artline Gaming X45
X45v32Win
Artline Gaming X33
X33v21Win
від 46 946 грн.
X46v36Win
від 47 210 грн.
Artline Gaming X43
X43v31Win
від 47 206 грн.
2E Decimal i4
2E-11205
від 52 149 грн.
X46WHITEv38W in
від 46 463 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-10861
від 42 324 грн.
Artline Gaming X48
X48v42
від 47 542 грн.

від 49 190  до 50 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v23Win) X33v23Win
Artline.ua (Київ)
49 191 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv23Win)
АЛЛО (Київ)
50 424 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33WHITE (X33WHITEv23Win) X33Whitev23Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv23Win) X33WHITEv23Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv23Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v23Win) X33v23Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv23Win) X33Whitev23Win
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X33 Windows 11 Home (X33v23Win)
MTA.ua (Київ)
49 599 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X33 (X33v23Win) x33v23win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X33WHITE Windows 11 Home (X33WHITEv23Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X33v23Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X33 (X33v23Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X33 (X33v23Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія