шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X35 [X35v44Win]

Конфігурації і ціни 254Відгуки  Обговорення5Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X35 (X35v44Win) за ціною від 48314 грн.
Відео 20

Серия Artline Gaming X35

Модифікації Artline Gaming X35 21
Где купить? [X35v44Win]
Характеристики [X35v44Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
430x190x380 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  46000 грн.    до  52500 грн.
Artline Gaming X35
X35v49Win
від 49 940 грн.
Artline Gaming X36
X36v24Win
від 50 423 грн.
Artline Gaming X35
X35v42Win
від 50 687 грн.
Artline Gaming X64
X64v11Win
Artline Gaming X35
X35v47Win
Artline Gaming X61
X61v18Win
від 50 424 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv29Win
від 50 907 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv32Win
від 51 169 грн.
Artline Gaming X64
X64v12Win
від 48 707 грн.
Artline Gaming X36
X36v23Win
від 51 434 грн.
Artline Gaming X61
X61v19Win
від 46 728 грн.
Artline Gaming X35
X35v41Win
від 51 656 грн.
Artline Gaming X35
X35v46Win
Artline Gaming X46 R...
X46WHITEv39W in
від 48 443 грн.
Artline Gaming X46 Q...
X46v39Win
від 47 696 грн.
Artline Gaming X45
X45v32Win
від 47 474 грн.
2E Decimal i4
2E-11205
від 52 149 грн.
X46v36Win
від 47 210 грн.
Artline Gaming X43
X43v31Win
X46WHITEv38W in
від 46 463 грн.
2E Decimal i4
2E-11081
від 48 629 грн.
Artline Home H55
H55v13Win
від 48 926 грн.
Artline Home H55
H55v16Win
від 47 475 грн.
Artline Home H55
H55v15Win
від 47 960 грн.
Artline Gaming X36
X36v18Win
від 52 139 грн.
Artline Home H55
H55v18Win
від 45 940 грн.
Artline Gaming X36
X36v22Win
від 50 120 грн.
Artline Gaming X33
X33v21Win
від 46 946 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-10861
від 42 324 грн.
Artline Gaming X33
X33v23Win
від 49 190 грн.

від 48 314  до 52 948 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X35v44Win
Artline.ua (Київ)
49 941 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X35 (X35v44Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X35 (X35v44Win) X35v44Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming (X35v44Win) X35v44Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Gaming X35 (X35v44Win) X35v44Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Gaming X35 (X35v44Win)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X35v44Win
icom.net.ua (Київ)
48 314 грн.
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Gaming X35 (X35v44Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Gaming X35 (X35v44Win)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X35 (X35v44Win)
MTA.ua (Київ)
50 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X35v44Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X35 (X35v44Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X35 (X35v44Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія