шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal [X37v54Win]

Конфігурації і ціни 440Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v54Win) за ціною від 57332 грн.
Фото 18

Серия Artline Gaming X37 Crystal

Модифікації Artline Gaming X37 Crystal 20
Где купить? [X37v54Win]
Характеристики [X37v54Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  62500 грн.
2E Decimal i4
2E-11221
від 54 929 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv38Win
від 53 368 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv35Win
від 53 149 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13057
від 52 714 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v56Win
від 58 079 грн.
2E-13063
від 54 490 грн.
Artline Gaming X35
X35v45Win
від 55 876 грн.
Artline Gaming X36
X36v25Win
від 55 616 грн.
X37v55Win
від 59 312 грн.
Artline Gaming X36
X36v26Win
від 53 900 грн.
2E-13058
від 57 598 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11035
від 56 369 грн.
Artline Gaming X49
X49v02
від 54 299 грн.
2E Decimal i4
2E-11255
від 57 699 грн.
X37v57win
від 60 059 грн.
Artline Gaming X35
X35v53Win
від 60 323 грн.
Artline Gaming X35
X35v52Win
від 60 542 грн.
2E-11045
від 55 556 грн.
2E-13062
від 49 695 грн.
2E Decimal i4
2E-11265
від 62 179 грн.
2E-13048
від 52 448 грн.
X37v60
2E-13054
від 54 268 грн.
Artline Gaming X67
X67v11
від 55 499 грн.
2E-13067
від 54 712 грн.
Artline Gaming X39
X39v79Win
від 55 880 грн.
Artline Gaming X48
X48v42Win
від 52 998 грн.
2E-11039
від 58 869 грн.
X37v55
від 54 119 грн.
2E-13073
від 56 532 грн.

від 57 332  до 57 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v54Win) X37v54Win
Artline.ua (Київ)
57 333 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE Windows 11 Home (X37WHITEv54Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v54Win) X37v54Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37 (X37v54Win) X37v54Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE Windows 11 Home (X37WHITEv54Win) X37Whitev54Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v54Win) X37v54Win
icom.net.ua (Київ)
57 332 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE Windows 11 Home (X37WHITEv54Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v54Win)
MTA.ua (Київ)
57 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37 (X37v54Win) x37v54win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v54Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37v54Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v54Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v54Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія