шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal [X37v55]

Конфігурації і ціни 440Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v55) за ціною від 54119 грн.
Фото 18

Серия Artline Gaming X37 Crystal

Модифікації Artline Gaming X37 Crystal 20
Где купить? [X37v55]
Характеристики [X37v55]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  57500 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13053
від 49 384 грн.
2E-13047
від 47 608 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11043
від 49 251 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v57
від 54 866 грн.
Artline Gaming X35
X35v53
від 55 130 грн.
Artline Gaming X35
X35v52
від 55 352 грн.
2E Decimal i4
2E-11263
від 55 249 грн.
X37v54
від 52 139 грн.
2E-11035
від 56 369 грн.
Artline Gaming X49
X49v02
від 54 299 грн.
Artline Gaming X49
X49v01
від 52 099 грн.
X37v56
від 52 886 грн.
2E-13057
від 52 714 грн.
Artline Gaming X35
X35v45
від 50 155 грн.
2E-13066
від 49 961 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv38Win
від 53 368 грн.
2E-13062
від 49 695 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv35Win
від 53 149 грн.
2E Decimal i4
2E-11221
від 54 929 грн.
2E-13072
від 51 737 грн.
2E Decimal i4
2E-11205
від 52 149 грн.
Artline Gaming X35
X35v41Win
від 51 656 грн.
Artline Gaming X35
X35v46Win
Artline Gaming X36
X36v23Win
від 51 434 грн.
2E-13056
від 47 919 грн.
Artline Gaming X48
X48v40Win
від 50 906 грн.
X37v54Win
від 57 332 грн.
Artline Gaming X39
X39v78Win
Qbox I216xx
I21650
від 50 677 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv32Win
від 51 166 грн.

від 54 119  до 54 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v55) X37v55
Artline.ua (Київ)
54 120 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv55)
АЛЛО (Київ)
54 648 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v55) X37v55
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37 (X37v55) X37v55
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv55)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv55) X37Whitev55
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv55) X37Whitev55
icom.net.ua (Київ)
54 647 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37 (X37v55)
MTA.ua (Київ)
54 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37 (X37v55) x37v55
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v55)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37v55, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v55). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v55) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія