шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal [X37v56]

Конфігурації і ціни 440Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v56) за ціною від 52886 грн.
Фото 18

Серия Artline Gaming X37 Crystal

Модифікації Artline Gaming X37 Crystal 20
Где купить? [X37v56]
Характеристики [X37v56]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  49000 грн.    до  57500 грн.
Artline Gaming X35
X35v45
від 50 159 грн.
Artline Gaming X36
X36v25
від 49 940 грн.
Artline Gaming X48
X48v42
від 47 542 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v54
від 52 139 грн.
X37v57
від 54 866 грн.
Artline Gaming X35
X35v53
від 55 130 грн.
Artline Gaming X35
X35v52
від 55 352 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11035
від 56 369 грн.
Artline Gaming X49
X49v02
від 54 299 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13053
від 49 384 грн.
Artline Gaming X36
X36v22Win
від 50 120 грн.
Artline Gaming X48
X48v43Win
від 51 093 грн.
Artline Gaming X36
X36v18Win
Artline Gaming X36
X36v26Win
від 53 900 грн.
Artline Gaming X48
X48v38Win
від 49 448 грн.
X37v55
від 54 119 грн.
2E-13047
від 47 608 грн.
Artline Gaming X39
X39v79
від 50 687 грн.
Artline Gaming X48
X48v42Win
від 52 998 грн.
Artline Gaming X36
X36v25Win
від 55 616 грн.
Artline Gaming X39
X39v79Win
від 55 880 грн.
Artline Gaming X48
X48v39Win
від 47 753 грн.
Artline Gaming X35
X35v45Win
2E Decimal i4
2E-11205
від 52 149 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv35Win
від 53 149 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv38Win
від 53 373 грн.
2E-11043
від 49 251 грн.
Artline Gaming X35
X35v41Win
від 51 656 грн.
Artline Gaming X35
X35v46Win
Artline Gaming X36
X36v23Win
від 51 434 грн.

від 52 886  до 53 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v56) X37v56
Artline.ua (Київ)
52 887 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv56)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v56) X37v56
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37 (X37v56) X37v56
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv56) X37Whitev56
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v56) X37v56
icom.net.ua (Київ)
52 886 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv56)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37 (X37v56)
MTA.ua (Київ)
53 299 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv56) x37whitev56
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv56)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37v56, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v56). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v56) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія