шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal [X37v57]

Конфігурації і ціни 440Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v57) за ціною від 54866 грн.
Фото 18

Серия Artline Gaming X37 Crystal

Модифікації Artline Gaming X37 Crystal 20
Где купить? [X37v57]
Характеристики [X37v57]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  60000 грн.
Artline Gaming X35
X35v53
від 55 130 грн.
Artline Gaming X35
X35v52
від 55 352 грн.
2E Complex Gaming
2E-9243
від 55 109 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v55
від 54 119 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13053
від 49 384 грн.
X37v56
від 52 886 грн.
2E-13048
від 52 448 грн.
X37v60
від 58 079 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11039
від 57 009 грн.
2E-13054
від 54 268 грн.
2E-13049
від 54 579 грн.
2E-13047
від 47 608 грн.
Artline Gaming X35
X35v45
від 50 155 грн.
2E Decimal i4
2E-11263
від 52 649 грн.
2E-11035
від 53 849 грн.
2E-11043
від 49 251 грн.
Artline Gaming X49
X49v02
від 54 299 грн.
2E Complex Gaming Vi...
2E-10152
від 56 999 грн.
X37v54
від 52 139 грн.
2E Decimal i4
2E-11255
від 57 699 грн.
Artline Gaming X49
X49v01
від 52 099 грн.
Artline Gaming X36
X36v25Win
від 55 616 грн.
Artline Gaming X48
X48v42Win
Artline Gaming X39
X39v79Win
від 55 880 грн.
Artline Gaming X35
X35v45Win
від 55 876 грн.
Artline Gaming X36
X36v26Win
від 53 900 грн.
Artline Gaming X48
X48v43Win
від 53 150 грн.
2E-13057
від 52 714 грн.
Artline Gaming X36
X36v22Win
Artline Gaming X36
X36v18Win

від 54 866  до 55 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v57) X37v57
Artline.ua (Київ)
54 867 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv57)
АЛЛО (Київ)
55 131 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v57) X37v57
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37 (X37v57) X37v57
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv57) X37Whitev57
icom.net.ua (Київ)
55 130 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv57) X37Whitev57
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv57)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37 (X37v57)
MTA.ua (Київ)
55 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv57) x37whitev57
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv57)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37v57, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v57). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v57) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія