шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal [X37v57win]

Конфігурації і ціни 440Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v57win) за ціною від 60059 грн.
Фото 18

Серия Artline Gaming X37 Crystal

Модифікації Artline Gaming X37 Crystal 20
Где купить? [X37v57win]
Характеристики [X37v57win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  65000 грн.
Artline Gaming X35
X35v53Win
від 60 323 грн.
Artline Gaming X35
X35v52Win
від 60 542 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v55Win
від 59 312 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13058
від 57 598 грн.
2E-13063
від 54 490 грн.
X37v56Win
від 58 079 грн.
X37v60Win
від 63 272 грн.
2E-13064
від 59 374 грн.
2E-13057
від 52 714 грн.
2E-13059
від 59 685 грн.
Artline Gaming X35
X35v45Win
від 55 799 грн.
Artline Gaming X36
X36v25Win
від 55 616 грн.
X37v61
від 60 059 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11045
від 55 556 грн.
Artline Gaming D31
D31v01
від 60 179 грн.
2E Decimal i4
2E-11265
від 62 179 грн.
X37v54Win
від 57 332 грн.
2E-13050
2E-11037
від 63 299 грн.
Artline Gaming X35
X35v52
від 55 352 грн.
Artline Gaming X35
X35v53
від 55 130 грн.
X37v57
від 54 866 грн.
2E Decimal i4
2E-11257
від 64 629 грн.
2E-13073
від 56 532 грн.
2E-11039
від 58 869 грн.
2E Decimal i4
2E-11259
від 60 199 грн.
Artline Gaming X85
X85v60
від 60 543 грн.
Artline Gaming X85 W...
X85WHITEv60
від 60 807 грн.
2E-13067
від 54 712 грн.
2E-13049
від 54 579 грн.

від 60 059  до 60 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v57win) X37v57win
Artline.ua (Київ)
60 060 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE Windows 11 Home (X37WHITEv57win)
АЛЛО (Київ)
60 324 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v57win) X37v57win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37 (X37v57win) X37v57win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE Windows 11 Home (X37WHITEv57win) X37Whitev57win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE Windows 11 Home (X37WHITEv57Win) X37Whitev57win
icom.net.ua (Київ)
60 323 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE Windows 11 Home (X37WHITEv57win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v57win)
MTA.ua (Київ)
60 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37 (X37v57win) x37v57win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE Windows 11 Home (X37WHITEv57Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37v57win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v57win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Crystal (X37v57win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія