шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze [X37v65]

Конфігурації і ціни 220Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v65) за ціною від 53150 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X37 Breeze

Модифікації Artline Gaming X37 Breeze 20
Характеристики [X37v65]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  49000 грн.    до  57500 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9559
від 50 618 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv65
від 54 119 грн.
Wolverine D9556
від 49 050 грн.
Wolverine D9508
від 48 436 грн.
Wolverine D9547
від 48 055 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12571
від 50 938 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8791
від 46 247 грн.
Wolverine D9544
від 46 487 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv90
від 53 150 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9493
від 50 373 грн.
Artline Gaming X65
X65v55
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8752
від 49 767 грн.
Qbox I315xx
I31563
від 52 199 грн.
Qbox I315xx
I31572
Qbox I323xx
I32367
від 52 799 грн.
Qbox I323xx
I32369
Artline Gaming X43 B...
X43v67
від 51 656 грн.
Qbox I323xx
I32358
від 52 099 грн.
Qbox I323xx
I32360
Artline Gaming X37 B...
X37v67
від 53 636 грн.
Qbox I315xx
I31573
від 52 999 грн.
2E-12656
від 47 697 грн.
2E-12654
від 48 896 грн.
Wolverine D9562
від 49 562 грн.
Artline Gaming X61
X61v31
від 53 900 грн.
Artline Gaming X61
X61v32
Qbox I323xx
I32368
від 51 599 грн.
Qbox I323xx
I32361
від 53 399 грн.
Qbox I315xx
I31562
від 51 499 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v90
від 52 139 грн.

від 53 150  до 53 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v65) X37v65
Artline.ua (Київ)
53 151 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v65)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v65) X37v65
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37 (X37v65) X37v65
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v65)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v65) X37v65
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v65) X37v65
icom.net.ua (Київ)
53 150 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37 (X37v65)
MTA.ua (Київ)
53 599 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37 (X37v65) x37v65
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v65)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37v65, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v65). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v65) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія