шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze [X37v67]

Конфігурації і ціни 220Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v67) за ціною від 53636 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X37 Breeze

Модифікації Artline Gaming X37 Breeze 20
Характеристики [X37v67]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  49000 грн.    до  57500 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9493
від 50 373 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9553
від 51 539 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv67
від 54 866 грн.
Wolverine D9562
від 49 562 грн.
Wolverine D9550
від 48 938 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9487
від 48 715 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8770
від 52 658 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31717
від 52 999 грн.
Cobra Advanced A55
A55.32.S10.5 6.22350
від 49 863 грн.
Wolverine D9559
від 50 618 грн.
Artline Gaming X65
X65v57
від 53 636 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv93
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8746
від 50 638 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31719
від 53 299 грн.
X37WHITEv65
від 54 119 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v65
від 53 150 грн.
Cobra Advanced A56
A56.32.S10.5 6.22644
від 49 536 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31727
від 53 799 грн.
X37WHITEv66
від 52 667 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31729
від 53 999 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S10. 56.20400
від 49 130 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31726
від 51 699 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9529
від 51 983 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v93
від 50 999 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31718
від 54 599 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31720
Wolverine D9556
від 49 050 грн.
Artline Gaming X61
X61v27
від 51 656 грн.
Cobra Advanced A55
A55.32.S10.5 5.22322
від 46 600 грн.
Artline Gaming X65
X65v56

від 53 636  до 54 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v67) X37v67
Artline.ua (Київ)
53 637 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v67)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v67) X37v67
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37 (X37v67) X37v67
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v67) X37v67
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v67) X37v67
icom.net.ua (Київ)
53 636 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v67)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37 (X37v67)
MTA.ua (Київ)
54 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37 (X37v67) x37v67
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 (X37v67)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37v67, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v67). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v67) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія