шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze [X37v67Win]

Конфігурації і ціни 220Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v67Win) за ціною від 58826 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X37 Breeze

Модифікації Artline Gaming X37 Breeze 20
Характеристики [X37v67Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  62500 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv67W in
від 60 059 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9551
від 57 820 грн.
Wolverine D9554
від 59 424 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv93W in
від 58 826 грн.
Artline Gaming X65
X65v57Win
Wolverine D9557
від 56 001 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8765
від 56 113 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v65Win
від 58 343 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8768
від 56 123 грн.
X37WHITEv65W in
від 59 312 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9518
від 56 887 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31736
від 58 699 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9590
від 55 746 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8789
від 57 311 грн.
X37WHITEv66W in
від 57 860 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v93Win
Wolverine D9509
від 57 354 грн.
Wolverine D9560
від 57 606 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31746
від 59 399 грн.
Artline Gaming X61
X61v27Win
від 57 332 грн.
Wolverine D9548
від 54 982 грн.
Artline Gaming X51
X51v37Win
від 57 110 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31713
від 59 799 грн.
X47v94Win
від 59 841 грн.
Artline Gaming X35 B...
X35v63Win
від 55 616 грн.
Artline Gaming X65
X65v56Win
від 56 846 грн.
X37v66Win
X47WHITEv92W in
від 56 627 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v54Win
від 61 070 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31737
від 60 699 грн.

від 58 826  до 59 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v67Win) X37v67Win
Artline.ua (Київ)
58 827 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v67win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v67win) X37v67win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37 (X37v67Win) X37v67Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v67win) X37v67win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v67Win) X37v67win
icom.net.ua (Київ)
58 826 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v67win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v67win)
MTA.ua (Київ)
59 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37 (X37v67win) x37v67win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v67Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37v67Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v67Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v67Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія