шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze [X37v71Win]

Конфігурації і ціни 220Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v71Win) за ціною від 64019 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X37 Breeze

Модифікації Artline Gaming X37 Breeze 20
Характеристики [X37v71Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  67500 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9488
від 60 271 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8795
від 59 866 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9566
від 60 760 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9494
від 60 786 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8771
від 60 161 грн.
Wolverine D9563
від 59 189 грн.
Wolverine D9554
від 58 190 грн.
Wolverine D9551
від 56 619 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv67W in
від 60 059 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv55W in
від 64 019 грн.
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv41W in
від 64 020 грн.
Wolverine D9503
від 60 411 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v57Win
Qbox I317xx R5-R1
I31748
від 62 999 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31741
від 63 599 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8747
від 58 891 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9530
від 60 894 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31738
від 62 299 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v55Win
від 63 050 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v41Win
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8792
від 58 531 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v72Win
від 39 599 грн.
X46WHITEv40W in
від 62 523 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31742
від 64 799 грн.
X49v75Win
від 65 735 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8813
від 61 072 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31747
від 61 499 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8777
від 61 258 грн.
Artline Gaming X83 C...
X83v51Win
від 61 071 грн.
X67v56Win
від 62 039 грн.

від 64 019  до 64 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v71Win) X37v71Win
Artline.ua (Київ)
64 020 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v71Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v71Win) X37v71Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37 (X37v71Win) X37v71Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v71Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v71Win) X37v71Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v71Win) X37v71Win
icom.net.ua (Київ)
64 019 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v71Win)
MTA.ua (Київ)
64 399 грн.
← купити
Artline Gaming X37 (X37v71Win) x37v71win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37 Windows 11 Home (X37v71Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37v71Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v71Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Breeze (X37v71Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія