шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow [X37WHITEv65]

Конфігурації і ціни 222Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv65) за ціною від 54119 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X37 Snow

Модифікації Artline Gaming X37 Snow 20
Характеристики [X37WHITEv65]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
470x200x370 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  57500 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9559
від 51 808 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v65
від 53 150 грн.
Wolverine D9556
від 50 203 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12571
від 50 938 грн.
Wolverine D9508
від 49 574 грн.
Wolverine D9547
від 49 184 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8791
від 47 334 грн.
Qbox I323xx
I32361
від 53 399 грн.
Qbox I316xx
I31606
від 53 499 грн.
Qbox I315xx
I31564
Artline Gaming X61
X61v31
від 53 900 грн.
Artline Gaming X61
X61v32
Artline Gaming X47 B...
X47v91
від 53 637 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8752
від 50 936 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9493
від 51 557 грн.
Qbox I315xx
I31573
від 52 999 грн.
X37v67
від 53 636 грн.
2E-12654
від 48 896 грн.
Qbox I323xx
I32367
від 52 799 грн.
Qbox I323xx
I32369
Qbox I323xx
I32370
від 54 099 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv80
від 54 866 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv67
Artline Gaming X65
X65v55
Qbox I315xx
I31574
від 54 299 грн.
Wolverine D9553
від 52 750 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv90
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8743
від 52 215 грн.
Wolverine D9562
від 50 727 грн.
Qbox I315xx
I31563
від 52 199 грн.

від 54 119  до 54 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv65) X37WHITEv65
Artline.ua (Київ)
54 120 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv65)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv65) X37Whitev65
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37WHITE (X37WHITEv65) X37WHITEv65
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv65) X37Whitev65
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv65) X37Whitev65
icom.net.ua (Київ)
54 119 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv65)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv65)
MTA.ua (Київ)
54 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv65) x37whitev65
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv65)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37WHITEv65, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv65). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv65) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія