шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow [X37WHITEv67]

Конфігурації і ціни 222Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv67) за ціною від 54866 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X37 Snow

Модифікації Artline Gaming X37 Snow 20
Характеристики [X37WHITEv67]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
470x200x370 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  57500 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9553
від 52 750 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9493
від 51 557 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v67
від 53 636 грн.
Wolverine D9562
від 50 727 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8770
від 53 896 грн.
Wolverine D9550
від 50 088 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9487
від 49 860 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v94
від 54 120 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S10. 56.20400
від 47 242 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31729
від 53 999 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31727
від 53 799 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31718
від 54 599 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31720
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9529
від 53 205 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv65
від 54 119 грн.
Wolverine D9559
від 51 808 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31719
від 53 299 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v54
від 55 880 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8746
від 51 828 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv52
Artline Gaming X65
X65v57
Qbox I317xx R5-R1
I31728
від 55 299 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31730
Qbox I317xx R5-R1
I31717
від 52 999 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv94
від 55 353 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12571
від 50 938 грн.
Artline Gaming X83 C...
X83v51
X47WHITEv93
Cobra Advanced A55
A55.32.S10.5 6.22350
від 47 508 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v40
від 56 363 грн.

від 54 866  до 55 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv67) X37WHITEv67
Artline.ua (Київ)
54 867 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv67)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv67) X37Whitev67
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X37WHITE (X37WHITEv67) X37WHITEv67
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv67) X37Whitev67
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv67) X37Whitev67
icom.net.ua (Київ)
54 866 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv67)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv67)
MTA.ua (Київ)
55 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv67) x37whitev67
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X37WHITE (X37WHITEv67)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X37WHITEv67, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv67). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X37 Snow (X37WHITEv67) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія