шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X39 [X39v83]

Конфігурації і ціни 216Відгуки  Обговорення3Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v83) за ціною від 65999 грн.
Відео 20Фото 5

Серия Artline Gaming X39

Модифікації Artline Gaming X39 20
Характеристики [X39v83]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 3 шт.
DisplayPort v2.1b / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
350x280x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  70000 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv83
від 66 263 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v46
від 63 017 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv63
від 65 252 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv78
від 67 232 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31796
від 66 899 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v63
від 64 019 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31806
від 67 699 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8938
від 64 231 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv79
від 68 948 грн.
X49WHITEv75
від 61 556 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31797
від 68 999 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31799
від 69 199 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31807
від 69 699 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31809
від 69 999 грн.
X49v75
від 56 967 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31762
від 65 399 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v83
від 65 735 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv82
від 66 159 грн.
Qbox I316xx
I31648
від 64 799 грн.
Qbox I316xx
I31650
Qbox I317xx MX330-G
I31771
Artline Gaming X65
X65v50
від 66 482 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv83
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8935
від 62 289 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8758
від 62 419 грн.
Qbox I316xx
I31651
від 66 099 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31763
Qbox I317xx MX330-G
I31772
Vinga Rhino D90
Rhino D9046
від 62 500 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12655
від 58 886 грн.

від 65 999  до 66 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v83) X39v83
Artline.ua (Київ)
66 000 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v83)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v83) X39v83
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X39 (X39v83) X39v83
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v83) X39v83
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v83) X39v83
icom.net.ua (Київ)
65 999 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v83)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X39 (X39v83)
MTA.ua (Київ)
66 399 грн.
← купити
Artline Gaming X39 (X39v83) x39v83
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v83)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X39v83, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v83). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v83) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія