шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X39 [X39v83Win]

Конфігурації і ціни 216Відгуки  Обговорення3Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v83Win) за ціною від 71192 грн.
Відео 20Фото 16

Серия Artline Gaming X39

Модифікації Artline Gaming X39 20
Характеристики [X39v83Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 3 шт.
DisplayPort v2.1b / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
350x280x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  75000 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv83W in
від 71 456 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v46Win
від 70 442 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv63W in
Artline Gaming X49 B...
X49v63Win
від 69 212 грн.
X49WHITEv75W in
від 66 746 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31816
від 74 599 грн.
X49v75Win
від 65 735 грн.
Qbox I316xx
I31645
від 70 199 грн.
Qbox I316xx
I31657
Qbox I317xx MX330-G
I31778
від 70 499 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v83Win
від 70 928 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8933
від 67 091 грн.
Artline Gaming X65
X65v50Win
від 71 675 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv83W in
Qbox I317xx MX330-G
I31787
від 69 699 грн.
Qbox I316xx
I31667
від 70 999 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v74Win
від 68 948 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv82Win
від 71 939 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9047
від 68 097 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31788
від 71 299 грн.
Artline Gaming X61
X61v30Win
від 69 959 грн.
X49v64Win
від 71 457 грн.
Qbox I316xx
I31666
від 68 999 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31777
Artline Gaming X39
X39v84Win
від 72 686 грн.
Qbox I316xx
I31658
від 71 799 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31781
X49WHITEv76W in
від 68 727 грн.
Qbox I316xx
I31644
від 68 699 грн.
X39WHITEv84W in
від 72 908 грн.

від 71 192  до 71 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v83Win) X39v83Win
Artline.ua (Київ)
71 193 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v83Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v83Win) X39v83Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X39 (X39v83Win) X39v83Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v83Win) X39v83Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v83Win) X39v83Win
icom.net.ua (Київ)
71 192 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v83Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v83Win)
MTA.ua (Київ)
71 599 грн.
← купити
Artline Gaming X39 (X39v83Win) x39v83win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v83Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X39v83Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v83Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v83Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія