шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X39 [X39v84]

Конфігурації і ціни 216Відгуки  Обговорення3Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v84) за ціною від 67496 грн.
Відео 20Фото 16

Серия Artline Gaming X39

Модифікації Artline Gaming X39 20
Характеристики [X39v84]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 3 шт.
DisplayPort v2.1b / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
350x280x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  72500 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv84
від 67 715 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8962
від 63 969 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8986
від 61 434 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv87
від 69 959 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8959
від 62 837 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31796
від 66 899 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv78
від 67 232 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12572
від 60 928 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv68
від 65 382 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v68
від 66 746 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31806
від 67 699 грн.
X39WHITEv83
від 66 263 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8818
від 64 220 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8938
від 64 231 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv79
від 68 948 грн.
Artline Gaming X39
X39v83
від 65 999 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8983
від 59 139 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v46
від 63 017 грн.
X37v69
від 69 476 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv63
від 65 252 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9511
від 65 975 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31797
від 68 999 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8806
від 65 343 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31799
від 69 199 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8956
від 60 433 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8797
від 60 246 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31807
від 69 699 грн.
X37WHITEv69
від 70 706 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31809
від 69 999 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v63
від 64 019 грн.

від 67 496  до 67 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v84) X39v84
Artline.ua (Київ)
67 497 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v84)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v84) X39v84
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X39 (X39v84) X39v84
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v84) X39v84
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v84) X39v84
icom.net.ua (Київ)
67 496 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v84)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X39 (X39v84)
MTA.ua (Київ)
67 899 грн.
← купити
Artline Gaming X39 (X39v84) x39v84
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v84)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X39v84, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v84). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v84) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія