шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X43 Block [X43v72]

Конфігурації і ціни 347Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X43 Block (X43v72) за ціною від 34399 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming X43 Block

Модифікації Artline Gaming X43 Block 30
Где купить? [X43v72]
Характеристики [X43v72]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A620 / PRIME A620M-K /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.2 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x200x310 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  62500 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S1.5 6.21273
від 51 859 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31733
від 58 699 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .55.21254
від 52 792 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31724
від 59 199 грн.
Cobra Advanced A75F
A75F.32.S5.5 6.20915
від 51 257 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v75
від 56 967 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v57
від 58 826 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv55
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv41
Qbox I317xx R5-R1
I31723
від 57 899 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31732
Qbox I317xx R5-R1
I31734
від 59 999 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31766
Artline Gaming X43 B...
X43v73
від 40 899 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv65
від 61 070 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S5.5 6.21272
від 51 415 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31722
від 57 199 грн.
X49v55
від 57 860 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v41
Qbox I317xx R5-R1
I31725
від 60 699 грн.
X46WHITEv40
від 57 333 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv53
від 57 332 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31731
від 56 599 грн.
Artline Gaming X61
X61v28
від 61 775 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31735
від 61 499 грн.
X67v56
від 56 846 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v70
X49WHITEv54
від 56 627 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31721
від 55 899 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31767
від 61 999 грн.

від 34 399  до 75 405 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v72) X43v72
Artline.ua (Київ)
60 324 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v72)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v72) X43v72
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X43 (X43v72) X43v72
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v72) X43v72
icom.net.ua (Київ)
60 323 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v72) X43v72
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v72)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X43 (X43v72)
MTA.ua (Київ)
60 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X43 (X43v72) x43v72
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v72)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X43 White (X43v72)
MTA.ua (Київ)
34 399 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v72)
Rozetka.ua (Київ)
75 405 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X43v72, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X43 Block (X43v72). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X43 Block (X43v72) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія