шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X43 Block [X43v73]

Конфігурації і ціни 347Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X43 Block (X43v73) за ціною від 40899 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming X43 Block

Модифікації Artline Gaming X43 Block 30
Где купить? [X43v73]
Характеристики [X43v73]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD A620 / PRIME A620M-K /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
375x200x310 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  65000 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv65
від 61 070 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31734
від 59 999 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31766
Qbox I317xx R5-R1
I31725
від 60 699 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v75
від 56 967 грн.
Artline Gaming X61
X61v28
від 61 775 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31724
від 59 199 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .55.21254
від 52 792 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31735
від 61 499 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v72
від 34 399 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S1.5 6.21273
від 51 859 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv66
від 62 522 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31733
від 58 699 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31767
від 61 999 грн.
Artline Gaming X61
X61v29
від 62 786 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv75
від 61 556 грн.
Cobra Advanced A75F
A75F.32.S5.5 6.20915
від 51 257 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v57
від 58 826 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31769
від 62 299 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56.21270
від 55 944 грн.
X49WHITEv55
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv41
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8749
від 59 903 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31723
від 57 899 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31732
Cobra Advanced A75F
A75F.32.S1.5 6.20916
від 54 834 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31760
від 62 799 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S5.5 6.21272
від 51 415 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12657
від 61 699 грн.
X49v63
від 64 019 грн.

від 40 899  до 76 616 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v73) X43v73
Artline.ua (Київ)
61 293 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v73)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v73) X43v73
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X43 (X43v73) X43v73
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v73) X43v73
icom.net.ua (Київ)
61 292 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v73) X43v73
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v73)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X43 (X43v73)
MTA.ua (Київ)
61 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X43 (X43v73) x43v73
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v73)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X43v73, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X43 Block (X43v73). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X43 Block (X43v73) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія