шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X46 Breeze [X46v41Win]

Конфігурації і ціни 132Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X46 Breeze (X46v41Win) за ціною від 63050 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X46 Breeze

Модифікації Artline Gaming X46 Breeze 12
Характеристики [X46v41Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9060 XT
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / x2 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  67500 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v55Win
від 63 050 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31738
від 62 299 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8747
від 58 758 грн.
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv40W in
від 62 523 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31748
від 62 999 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31747
від 61 499 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv55W in
від 64 019 грн.
X46WHITEv41W in
від 64 020 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v56Win
від 62 039 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v70Win
X67v57Win
Qbox I317xx R5-R1
I31714
від 61 099 грн.
X49WHITEv54W in
від 61 775 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31741
від 63 599 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v40Win
від 61 556 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9482
від 58 145 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31737
від 60 699 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9524
від 57 870 грн.
X49v54Win
від 61 070 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v72Win
від 39 599 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31713
від 59 799 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31742
від 64 799 грн.
X49v75Win
від 65 735 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31746
від 59 399 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .55.21262W
від 58 342 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31743
від 65 599 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31736
від 58 699 грн.
X43v73Win
від 46 099 грн.
Artline Gaming X65
X65v57Win
від 58 826 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv93W in

від 63 050  до 63 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 Windows 11 Home (X46v41Win) X46v41Win
Artline.ua (Київ)
63 051 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 Windows 11 Home (X46v41Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 Windows 11 Home (X46v41Win) X46v41Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X46 Windows 11 Home (X46v41Win) X46v41Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 Windows 11 Home (X46v41Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 Windows 11 Home (X46v41Win) X46v41Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 Windows 11 Home (X46v41Win) X46v41Win
icom.net.ua (Київ)
63 050 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X46 Windows 11 Home (X46v41Win)
MTA.ua (Київ)
63 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X46 Windows 11 Home (X46v41Win) x46v41win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X46 Windows 11 Home (X46v41Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X46v41Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X46 Breeze (X46v41Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X46 Breeze (X46v41Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія