шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze [X47v86]

Конфігурації і ціни 316Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v86) за ціною від 69695 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X47 Breeze

Модифікації Artline Gaming X47 Breeze 34
Характеристики [X47v86]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  75000 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv34CS
від 69 213 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9058
від 66 074 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv34AN
від 67 716 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv86
від 70 928 грн.
Artline Gaming X83 C...
X83v48
Artline Gaming STLKR
STLKRv80
від 70 443 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v51
від 66 747 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv64
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9541
від 68 153 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv84
від 66 264 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v64
від 65 736 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v88
від 72 686 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv85
від 72 423 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv58
від 73 655 грн.
X47WHITEv88
X83v49
Vinga Rhino D90
Rhino D9061
від 68 961 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv35AN
від 73 920 грн.
X47v95
від 74 888 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv55
від 69 695 грн.
Artline Gaming X65
X65v51
X47WHITEv84
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9511
від 66 123 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32608
від 68 699 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32642
Qbox I317xx MX330-G
I31765
від 68 999 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31797
Artline Gaming X37 B...
X37v69
від 69 476 грн.
Artline Gaming X63 W...
X63WHITEv41
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S1.5 6T8.21289
від 58 919 грн.

від 69 695  до 70 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v86) X47v86
Artline.ua (Київ)
69 696 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v86)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v86) X47v86
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X47 (X47v86) X47v86
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v86)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v86) X47v86
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v86) X47v86
icom.net.ua (Київ)
69 695 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X47 (X47v86)
MTA.ua (Київ)
70 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X47 (X47v86) x47v86
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v86)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X47v86, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v86). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v86) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія