шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze [X47v86Win]

Конфігурації і ціни 310Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v86Win) за ціною від 75371 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X47 Breeze

Модифікації Artline Gaming X47 Breeze 28
Характеристики [X47v86Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  80000 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv86W in
від 76 646 грн.
Artline Gaming X83 C...
X83v48Win
Artline Gaming X47 B...
X47v88Win
від 78 362 грн.
X47WHITEv88W in
від 79 331 грн.
X83v49Win
HEXO TwinFront Pro
HGP-GTF570XN 5070-D432S1T BK
від 77 799 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32617
від 74 399 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31793
від 74 599 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31816
Artline Gaming X63 W...
X63WHITEv41W in
від 75 152 грн.
X47WHITEv85W in
від 75 635 грн.
X47WHITEv87W in
Artline Gaming X63
X63v41Win
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8939
від 70 752 грн.
Artline Gaming X65
X65v52Win
Artline Gaming X65
X65v53Win
Artline Gaming X65
X65v51Win
від 74 888 грн.
X47WHITEv84W in
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9536
від 71 785 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv69W in
від 75 899 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31783
від 73 799 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31792
Qbox I326xx MX330-G
I32624
Qbox I317xx MX330-G
I31784
від 75 099 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32627
Artline Gaming X37 B...
X37v69Win
від 74 666 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8807
від 69 764 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v65Win
від 76 118 грн.
Artline Gaming X64
X64v17Win
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56T8.21294W
від 69 537 грн.

від 75 371  до 75 799 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v86Win) X47v86Win
Artline.ua (Київ)
75 372 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v86Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X47 (X47v86Win) X47v86Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v86Win) X47v86Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v86Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v86Win) X47v86Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v86Win) X47v86Win
icom.net.ua (Київ)
75 371 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v86Win)
MTA.ua (Київ)
75 799 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X47 (X47v86Win) x47v86win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v86Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X47v86Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v86Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v86Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія