шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze [X47v87Win]

Конфігурації і ціни 364Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v87Win) за ціною від 74402 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X47 Breeze

Модифікації Artline Gaming X47 Breeze 34
Характеристики [X47v87Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  80000 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v85Win
від 74 402 грн.
X47v84Win
від 74 138 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31783
від 73 799 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31792
Qbox I317xx MX330-G
I31782
від 73 099 грн.
Artline Gaming X65
X65v51Win
від 74 888 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv84W in
Vinga Rhino D90
Rhino D9035
від 69 821 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8759
від 69 644 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .56T8.21294W
від 66 245 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31791
від 72 499 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31793
від 74 599 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31816
X47WHITEv85W in
від 75 635 грн.
X47WHITEv87W in
Artline Gaming X65
X65v52Win
Artline Gaming X65
X65v53Win
Qbox I317xx MX330-G
I31784
від 75 099 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31781
від 71 799 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v65Win
від 76 118 грн.
Artline Gaming X64
X64v17Win
від 75 899 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31826
від 75 399 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8939
від 72 415 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31788
від 71 299 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9536
від 73 472 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v43Win
від 76 646 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9047
від 68 097 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31794
Artline Gaming X67 C...
X67v52Win
від 76 868 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv65W in

від 74 402  до 74 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v87win) X47v87win
Artline.ua (Київ)
74 403 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v87win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v87win) X47v87win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X47 (X47v87win) X47v87win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v87win) X47v87win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v87win) X47v87win
icom.net.ua (Київ)
74 402 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v87win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v87win)
MTA.ua (Київ)
74 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X47 (X47v87win) x47v87win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v87win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X47v87Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v87Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v87Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія