шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze [X47v91Win]

Конфігурації і ціни 352Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v91Win) за ціною від 59313 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X47 Breeze

Модифікації Artline Gaming X47 Breeze 34
Характеристики [X47v91Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  62500 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv91W in
від 60 543 грн.
Artline Gaming X83 C...
X83v50Win
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9560
від 57 606 грн.
Qbox I315xx
I31582
від 59 199 грн.
Wolverine D9509
від 57 354 грн.
Artline Gaming X61
X61v32Win
від 59 576 грн.
Qbox I323xx
I32384
від 58 999 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv80Win
від 60 542 грн.
Qbox I323xx
I32376
від 59 799 грн.
Artline Gaming X61
X61v31Win
Artline Gaming X47 B...
X47v94Win
від 59 841 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8789
від 57 311 грн.
Qbox I315xx
I31583
від 59 999 грн.
Qbox I315xx
I31592
Qbox I315xx
I31591
від 58 699 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv65W in
від 59 312 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8768
від 56 123 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8765
від 56 113 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9533
від 58 510 грн.
Qbox I316xx
I31616
від 60 499 грн.
Qbox I316xx
I31636
X47WHITEv102 Win
від 61 292 грн.
Artline Gaming X65
X65v58Win
Qbox I323xx
I32375
від 58 199 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8744
від 58 013 грн.
Qbox I323xx
I32385
від 60 599 грн.
Qbox I315xx
I31593
від 60 699 грн.
Qbox I315xx
I31581
від 57 899 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v67Win
від 57 332 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9032
від 58 363 грн.

від 59 313  до 59 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v91Win) X47v91Win
Artline.ua (Київ)
59 313 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v91Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v91Win) X47v91Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v91Win) X47v91Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v91Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v91Win)
MTA.ua (Київ)
59 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X47 (X47v91Win) x47v91win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X47v91Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v91Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v91Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія