шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze [X47v93]

Конфігурації і ціни 310Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v93) за ціною від 50999 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X47 Breeze

Модифікації Artline Gaming X47 Breeze 28
Характеристики [X47v93]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  48000 грн.    до  55000 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31726
від 51 699 грн.
Artline Gaming X61
X61v27
від 51 656 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv66
від 52 667 грн.
Artline Gaming X65
X65v56
Cobra Advanced A55
A55.32.S10.5 5.22322
від 46 600 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v66
Qbox I317xx R5-R1
I31716
від 50 999 грн.
Artline Gaming X51
X51v37
від 51 434 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv92
Cobra Advanced A55
A55.32.S10.5 6.22350
від 49 863 грн.
Artline Gaming X35 B...
X35v63
від 49 940 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8746
від 50 638 грн.
X47WHITEv93
від 52 999 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31717
Artline Gaming X65
X65v57
від 53 636 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31719
від 53 299 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v71
від 32 699 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v92
від 48 999 грн.
Cobra Advanced A56
A56.32.S10.5 6.22644
від 49 536 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9481
від 47 971 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31727
від 53 799 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31729
від 53 999 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S10. 56.20400
від 49 130 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S1.5 5.21257
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9523
від 46 813 грн.
Artline Gaming X61
X61v26
від 48 926 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31718
від 54 599 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31720
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9589
від 46 238 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9517
від 45 162 грн.

від 50 999  до 53 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v93) X47v93
Artline.ua (Київ)
52 668 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v93)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X47 (X47v93) X47v93
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v93) X47v93
FOXTROT.UA (Київ)
50 999 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v93) X47v93
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v93)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v93) X47v93
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X47 (X47v93)
MTA.ua (Київ)
53 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X47 (X47v93) x47v93
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v93) -- AMD Ryzen 5 5600X / RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ / nVidia GeForce RTX 5060, 8 ГБ
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X47v93, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v93). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v93) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія