шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze [X47v93Win]

Конфігурації і ціни 310Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v93Win) за ціною від 57860 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X47 Breeze

Модифікації Artline Gaming X47 Breeze 28
Характеристики [X47v93Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  62500 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv66W in
від 57 860 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9590
від 54 467 грн.
Artline Gaming X61
X61v27Win
від 57 332 грн.
Artline Gaming X51
X51v37Win
від 57 110 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9518
від 55 581 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv93W in
від 58 826 грн.
Artline Gaming X35 B...
X35v63Win
від 55 616 грн.
Artline Gaming X65
X65v56Win
від 56 846 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v66Win
Artline Gaming X65
X65v57Win
X47WHITEv92W in
від 56 627 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31736
від 58 699 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v71Win
від 37 899 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v92Win
від 55 880 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31746
від 59 399 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31713
від 59 799 грн.
Artline Gaming X61
X61v26Win
від 54 647 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v54Win
від 61 070 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9524
від 57 870 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9587
від 51 324 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31737
від 60 699 грн.
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9482
від 58 145 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v40Win
від 61 556 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv54W in
від 61 775 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31714
від 61 099 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v56Win
від 62 039 грн.
X37v70Win
Qbox I317xx R5-R1
I31747
від 61 499 грн.
Vinga Rhino D95 Basalt
Rhino D9578
від 50 328 грн.
X43v70Win
від 35 899 грн.

від 57 860  до 58 199 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v93Win) X47v93Win
Artline.ua (Київ)
57 861 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v93Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home Black (X47v93Win) X47v93Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X47 (X47v93Win) X47v93Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v93Win) X47v93Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v93Win) X47v93Win
icom.net.ua (Київ)
57 860 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v93Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v93Win)
MTA.ua (Київ)
58 199 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X47 (X47v93Win) x47v93win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v93Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X47v93Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v93Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v93Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія