шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze [X47v96]

Конфігурації і ціни 358Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v96) за ціною від 77879 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X47 Breeze

Модифікації Artline Gaming X47 Breeze 34
Характеристики [X47v96]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  72500 грн.    до  82500 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v71
від 77 615 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv42AN
від 73 999 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv71
від 78 848 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv42CS
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv96
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv98
від 79 331 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv35CS
від 75 372 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv60
від 76 382 грн.
Artline Silent SL8
SL8v32
від 76 538 грн.
X47WHITEv95
від 76 118 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv92
від 75 899 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv71
від 78 626 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv48AN
від 77 999 грн.
X49v73
від 80 564 грн.
Artline Gaming A21
A21v03
Artline Gaming GBS AN
GBSv35AN
від 73 920 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v95
від 74 888 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv93
від 81 092 грн.
X49v59
від 81 311 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9061
від 70 424 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv73
від 81 575 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv101
від 81 839 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv48CS
від 82 058 грн.
Artline Gaming X83 C...
X83v49
від 73 655 грн.
Artline Silent SL8
SL8v33
Artline Gaming STLKR
STLKRv58
X47WHITEv88
Artline Gaming GBS AN
GBSv43AN
від 79 999 грн.
X49WHITEv59
від 82 322 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v52

від 77 879  до 78 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v96) X47v96
Artline.ua (Київ)
77 880 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v96)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 Black (X47v96) X47v96
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X47 (X47v96) X47v96
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v96)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v96) X47v96
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v96) X47v96
icom.net.ua (Київ)
77 879 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X47 (X47v96)
MTA.ua (Київ)
78 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X47 (X47v96) x47v96
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47 (X47v96)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X47v96, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v96). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Breeze (X47v96) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія