шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Snow [X47WHITEv86]

Конфігурації і ціни 428Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Snow (X47WHITEv86) за ціною від 70928 грн.
Фото 13

Серия Artline Gaming X47 Snow

Модифікації Artline Gaming X47 Snow 40
Характеристики [X47WHITEv86]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1 x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
470x200x370 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  75000 грн.
Artline Gaming X83 C...
X83v48
від 70 928 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9058
від 67 475 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv80
від 70 443 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv34CS
від 69 213 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v86
від 69 695 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9541
від 69 598 грн.
X47v88
від 72 686 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv34AN
від 67 716 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv85
від 72 423 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv58
від 73 655 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv88
X83v49
Artline Gaming X87 C...
X87v51
від 66 747 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv64
Vinga Rhino D90
Rhino D9061
від 70 424 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv84
від 66 264 грн.
X47v95
від 74 888 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv35AN
від 73 920 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v64
від 65 736 грн.
X49v65
Artline Gaming X64
X64v17
від 70 706 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31809
від 69 999 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32600
Qbox I326xx MX330-G
I32633
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9499
від 67 942 грн.
Artline Gaming A21
A21v26
від 70 223 грн.
Qbox I326xx MX330-G
I32635
від 70 199 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8806
від 66 930 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv111
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv69

від 70 928  до 71 399 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv86) X47WHITEv86
Artline.ua (Київ)
70 929 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv86)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv86) X47Whitev86
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X47WHITE (X47WHITEv86) X47WHITEv86
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv86) X47Whitev86
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv86) X47Whitev86
icom.net.ua (Київ)
70 928 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv86)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv86)
MTA.ua (Київ)
71 399 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv86) x47whitev86
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv86)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X47WHITEv86, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Snow (X47WHITEv86). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Snow (X47WHITEv86) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія