шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Snow [X47WHITEv93]

Конфігурації і ціни 402Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Snow (X47WHITEv93) за ціною від 52999 грн.
Фото 13

Серия Artline Gaming X47 Snow

Модифікації Artline Gaming X47 Snow 40
Характеристики [X47WHITEv93]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
470x200x370 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  49000 грн.    до  57500 грн.
Cobra Advanced A55
A55.32.S10.5 6.22350
від 47 508 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31717
від 52 999 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8746
від 50 752 грн.
Artline Gaming X65
X65v57
від 53 636 грн.
Cobra Advanced A56
A56.32.S10.5 6.22644
від 47 197 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31719
від 53 299 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv66
від 52 667 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31727
від 53 799 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31726
від 51 699 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31729
від 53 999 грн.
Artline Gaming X47 B...
X47v93
від 50 999 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S10. 56.20400
від 47 242 грн.
Artline Gaming X61
X61v27
від 51 656 грн.
Artline Gaming X65
X65v56
Artline Gaming X37 B...
X37v66
Qbox I317xx R5-R1
I31718
від 54 599 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31720
Qbox I317xx R5-R1
I31716
Artline Gaming X51
X51v37
від 51 434 грн.
Cobra Advanced A55
A55.32.S10.5 5.22322
від 44 356 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv92
Artline Gaming X49 B...
X49v54
від 55 880 грн.
Artline Gaming X35 B...
X35v63
від 49 940 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv52
Vinga Wolverine D94
Wolverine D9481
від 48 079 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31728
від 55 299 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31730
Artline Gaming X46 B...
X46v40
від 56 363 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v71
від 32 699 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31721
від 55 899 грн.

від 52 999  до 54 099 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv93) X47WHITEv93
Artline.ua (Київ)
53 637 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv93)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv93) X47Whitev93
FOXTROT.UA (Київ)
52 999 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X47WHITE (X47WHITEv93) X47WHITEv93
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv93) X47Whitev93
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv93)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv93) X47Whitev93
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv93)
MTA.ua (Київ)
54 099 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv93) x47whitev93
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X47WHITE (X47WHITEv93) -- AMD Ryzen 5 5600X / RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ / nVidia GeForce RTX 5060, 8 ГБ
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X47WHITEv93, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Snow (X47WHITEv93). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X47 Snow (X47WHITEv93) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія